Degustācijas & konsultācijas

 Kāzu kūku degustācijas  pēc pieprasījuma. Uz degustācijām jāpiesakās telefoniski 28645776 vai epastā ceputortes@gmail.com
Degustācijas biskvīta kūkām  un musa kūkām. 
            
Degustēt piedāvājam sviesta- olu biskvīta kūkas un šokolādes biskvīta kūkas ar dažādiem krēmiem.     Musa kūkas piedāvājam katru nedēļas nogali, iepriekš pasūtot (2 eiro/gab.
Lūdzu, informēt vai sagatavot degustācijas komplektiņu ar kūkām!  ceputortes@gmail.com vai zvanot 28645776

Pieteikties uz florista konsultaciju:  Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts:floriste.ilze@gmail.com

Kā kāzu kūkas varat izvēlēties arī citas kūkas no mūsu piedāvājuma. Lai degustētu, būs jāpasūta neliela kūciņa( 1-1.5 kg),  varbūt  kādām nelielām ģimenes svinībām vai vienkārši tāpat brīvdienu pēcpusdienai.

Katru no šīm kūkām iespējams dekorēt citādi:

  1. Musa kūkas https://ceputortes.lv/tortes-un-kukas/ pārklājam ar spoguļglazūru. Torte vienstāvu vai divstāvu, vairāk stāvos tikai uz etažiera. Sviesta krēmā vai cukura masā ietērpt to nevarēs. Iespējams izgatavot mini kūciņas. 

Dekoram iesakām izmantot ogas, dzīvos ziedus vai arī abus kopā

  1. Vārītā krēma kūku ar klasisko olu biskvītu (lauku torte). Varam pagatavot līdz 2 stāvu augstumam jeb 6 kg, apvilktas ar cukura masu līdz 8 kg trīs stāvi. Katra stāva augstums ne vairāk kā 7 cm.

Iespējams apvilkt ar dekoratīvo cukura masu un rotāt ar:

  • Cukura ziediem
  • Dzīvajiem ziediem

Šai kūkai cukura masa nav obligāta, tā var būt pārklāta ar gardu sviesta krēmu. Malas ieteicams apstrādāt ar kokosa skaidiņām vai gaiši brūnām smalcinātām vafelēm. Torte rotāta ar:

  • ogām vai
  • dzīvajiem ziediem.     Ja kāzās paredzēti daudz viesi, tad  atsevišķās vienstāvu vai divstāvu kūkas var izvietot uz dažāda augstuma koka ripām vai plastikāta paliktņiem uz kājas.

Tālu vedot šīs mīkstās tortes sviesta krēms var saplaisāt

3. Trešā no izvēlēm būs augstās sviesta- olu un šokolādes biskvīta tortes ar mūsu piedāvātajiem krēmiem. Katra tortes stāva augstums 10 līdz 12 cm. Derēs tiem, kas kāzu svinībām izvēlējušies lielu, greznu daudzstāvu kūku. Šajās kūkās izmantotie sulīgie biskvīti un bagātīgie krēmi ļauj veidot stabilu daudzstāvu kūku, ko iespējams transportēt arī uz tālāku Latvijas nostūri.

  • Kailās “naked cake” – dekorējam ar ogām vai dzīvajiem ziediem;
  • Pārklātas ar sviesta krēmu vai šokolādes ganashe– dekorējam ar ogām vai dzīvajiem ziediem.
  • Greznās kūkas, apvilktas ar cukura masu un rotātas ar dzīvajiem ziediem.
  • Ļoti greznās kūkas, apvilktas ar cukura masu un bagatīgi rotātas ar cukura ziediem un citiem cukura dekoriem (mežģīnēm, pērlēm, reljefa rakstiem, figūriņām) var rotāt kāzu galdu, saldumu galdu vai telpu visa vakara garumā. Tām var izvēlēties īpašu goda vietu kāzu svinībās. Tortes dekoru iesakām saskaņot ar līgavas pušķa, kāzu galda, telpas rotājumiem. Cukura ziedus vai veselu izrotātu augšējo tortes stāvu (mākslīgo no putuplasta) var saglabāt kā piemiņu no kāzām pat vairākus gadus. Lai torte izskatītos ” iespaidīga” to var papildināt ar mākslīgo stāvu (apakšējo).

Šīs kūkas līdzinās mākslas darbam, kas prasa vairāku dienu, vai pat nedēļu konditora darba, tāpēc arī cena šīm kūkām ir augstāka. Bet atmiņas saglabājas uz mūžu.

Skatīt attēlus vēl: https://ceputortes.lv/paveiktais/kazu-tortes/

Iepazīties ar piedāvājumu: https://ceputortes.lv/tortes-un-kukas/

Ja vēlaties, lai viss būtu saskanoti, izmantojiet mūsu florista pakalpojumus. Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts: floriste.ilze@gmail.com