Degustācijas & konsultācijas

 
       Lūdzu, pieteikties uz nākamo kāzu kūku degustāciju kas notiks trešdien 4.04. 2018.   LĪGAVĀM.lv  jaunajā Kāzu centrā Bruņinieku ielā 73
  Šoreiz degustējam kūkas, kuras varētu būt:
  1.     “naked cake”- kailās – katra stāva augstums 10 cm 
  2.  smērētas ar sviesta krēmu vai šokolādes ganashe (pārklājumu)katra stāva augstums 10 cm
  3.  pārklātas ar cukura masu,– katra stāva augstums 10 cm 
  4. musa kūkas un minikūciņas pārklātas ar spoguļglazūru, augstums līdz 6 cm.

Lai piedalītos degustācijās iepriekš jāpiesakās uz konkrētu laiku

 Zvanīt tel. 29526419, vai rakstīt  e-pasts: ceputortes@gmail.com

 

 Pieteikties uz florista konsultaciju:  Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts:floriste.ilze@gmail.com

Ja ļoti gribas aprunāties un izstāstīt savas vēlmes un dzīvē pārliecināties, vai cepējs tiešām ir ar Jums uz viena viļņa, konsultāciju var sarunāt arī citā dienā no rīta vai vakarā.

Zvaniet 29526419, lai sarunātu Jums piemērotāko laiku.   Maksa par degustāciju 10- 15 eiro, ja degustacijā piedalās vairāki pāri.

Ja esiet vienigie, tad tortes cena pēc cenrāža. Minimālais tortes svars 0.5- 1 kg

Kā kāzu kūkas varat izvēlēties arī citas kūkas no mūsu piedāvājuma. Lai degustētu, būs jāpasūta neliela kūciņa( 1-1.5 kg),  varbūt  kādām nelielām ģimenes svinībām vai vienkārši tāpat brīvdienu pēcpusdienai.

 

Katru no šīm kūkām iespējams dekorēt citādi:

  1. Maskarpones aveņu kūku vairākos stāvos iespējams dekorēt, to uzliekot uz etažiera. Kūku varam likt arī  vienu stāvu virs otra (2 līdz 3 stāvi) un pārklāt ar spoguļglazūru. Cukura masā ietērpt to nevarēs. Iespējams izgatavot mini kūciņas.

Dekoram iesakām izmantot ogas, dzīvos ziedus vai arī abus kopā

  1. Vārītā krēma kūku varam pagatavot līdz 2 stāvu augstumam jeb 6 kg, apvilktas ar cukura masu līdz 8 kg trīs stāvi.

Iespējams apvilkt ar dekoratīvo cukura masu un rotāt ar:

  • Cukura ziediem
  • Dzīvajiem ziediem

Šai kūkai cukura masa nav obligāta, tā var būt pārklāta ar gardu sviesta krēmu un rotāta ar ogām vai dzīvajiem ziediem. Ja kāzās paredzēti daudz viesi, tad  atsevišķās vienstāvu vai divstāvu kūkas var izvietot uz dažāda augstuma koka ripām vai plastikāta paliktņiem.

 

  1. Trešā no degustācijas izvēlēm ir individuālie kapkeiki ar dažādām garšām. Katrā degustācijas reizē garšu izvēle nedaudz mainīsies atkarībā no pieprasījuma. Šīs kūciņas būs kā labi garšas paraugi tiem, kas kāzu svinībām izvēlējušies lielu, greznu daudzstāvu kūku, kas apvilkta ar cukura masu. Visi lielās kūkas elementi apvienoti nelielā saldā brīnumā, kas radīs priekšstatu par neskaitāmajām garšu  iespējām. Šajās kūcinās izmantotie sulīgie biskvīti un bagātīgie krēmi ļauj veidot stabilu daudzstāvu kūku, ko iespējams transportēt arī uz tālāku Latvijas nostūri.

Ja savai kūkai esat izvēlējušies  „naked cake” dizainu, tad degustācijā pievērsiet uzmanību šīm kūciņām.

Piedāvājam arī kapkeiku torni.

 

Šīs ļoti greznās kūkas, apvilktas ar cukura masu un bagatīgi rotātas ar cukura ziediem un citiem cukura dekoriem (mežģīnēm, pērlēm, reljefa rakstiem, figūriņām) var rotāt kāzu galdu, saldumu galdu vai telpu visa vakara garumā. Tām var izvēlēties īpašu goda vietu kāzu svinībās. Tortes dekoru iesakām saskaņot ar līgavas pušķa, kāzu galda, telpas rotājumiem. Cukura ziedus vai veselu izrotātu augšējo tortes stāvu (mākslīgo no putuplasta) var saglabāt kā piemiņu no kāzām pat vairākus gadus. Lai torte izskatītos ” iespaidīga” to var papildināt ar mākslīgo stāvu (apakšējo).

Šīs kūkas līdzinās mākslas darbam, kas prasa vairāku dienu, vai pat nedēļu konditora darba, tāpēc arī cena šīm kūkām ir augstāka. Bet atmiņas saglabājas uz mūžu.

Skatīt attēlus vēl: http://ceputortes.lv/paveiktais/kazu-tortes/

Iepazīties ar piedāvājumu: http://ceputortes.lv/tortes-un-kukas/

Ja vēlaties, lai viss būtu saskanoti, izmantojiet mūsu florista pakalpojumus. Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts: floriste.ilze@gmail.com