Degustācijas & konsultācijas

 Degustācijas: biskvīta kūkām   pēc pieprasījuma 
Musa kūkas degustacijām var pasūtīt katru nedēļas nogali
             Kāzu kūku degustācijas notiek Birznieka Upīša ielā 8B; kafeinīca – bārs Laska.
Degustēt piedāvājam sviesta- olu biskvīta kūkas un šokolādes biskvīta kūkas ar dažādiem krēmiem. Uz degustācijām jāpiesakās telefoniski 29526419 vai epastā ceputortes@gmail.com    Musa kūkas piedāvājam katru nedēļas nogali, iepriekš pasūtot (2 eiro/gab. Var pasūtīt arī uz degustācijām.

 (tikai iepriekš piesakoties)

Lūdzu, informēt vai sagatavot degustācijas komplektiņu ar kūkām! tel. 29526419; ceputortes@gmail.com

Pieteikties uz florista konsultaciju:  Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts:floriste.ilze@gmail.com

 

Kā kāzu kūkas varat izvēlēties arī citas kūkas no mūsu piedāvājuma. Lai degustētu, būs jāpasūta neliela kūciņa( 1-1.5 kg),  varbūt  kādām nelielām ģimenes svinībām vai vienkārši tāpat brīvdienu pēcpusdienai.

 

Katru no šīm kūkām iespējams dekorēt citādi:

  1. Maskarpones aveņu kūku vairākos stāvos iespējams dekorēt, to uzliekot uz etažiera. Kūku varam likt arī  vienu stāvu virs otra (2 līdz 3 stāvi) un pārklāt ar spoguļglazūru. Cukura masā ietērpt to nevarēs. Iespējams izgatavot mini kūciņas.

Dekoram iesakām izmantot ogas, dzīvos ziedus vai arī abus kopā

  1. Vārītā krēma kūku varam pagatavot līdz 2 stāvu augstumam jeb 6 kg, apvilktas ar cukura masu līdz 8 kg trīs stāvi.

Iespējams apvilkt ar dekoratīvo cukura masu un rotāt ar:

  • Cukura ziediem
  • Dzīvajiem ziediem

Šai kūkai cukura masa nav obligāta, tā var būt pārklāta ar gardu sviesta krēmu un rotāta ar ogām vai dzīvajiem ziediem. Ja kāzās paredzēti daudz viesi, tad  atsevišķās vienstāvu vai divstāvu kūkas var izvietot uz dažāda augstuma koka ripām vai plastikāta paliktņiem.

 

  1. Trešā no degustācijas izvēlēm ir individuālie kapkeiki ar dažādām garšām. Katrā degustācijas reizē garšu izvēle nedaudz mainīsies atkarībā no pieprasījuma. Šīs kūciņas būs kā labi garšas paraugi tiem, kas kāzu svinībām izvēlējušies lielu, greznu daudzstāvu kūku, kas apvilkta ar cukura masu. Visi lielās kūkas elementi apvienoti nelielā saldā brīnumā, kas radīs priekšstatu par neskaitāmajām garšu  iespējām. Šajās kūcinās izmantotie sulīgie biskvīti un bagātīgie krēmi ļauj veidot stabilu daudzstāvu kūku, ko iespējams transportēt arī uz tālāku Latvijas nostūri.

Ja savai kūkai esat izvēlējušies  „naked cake” dizainu, tad degustācijā pievērsiet uzmanību šīm kūciņām.

Piedāvājam arī kapkeiku torni.

 

Šīs ļoti greznās kūkas, apvilktas ar cukura masu un bagatīgi rotātas ar cukura ziediem un citiem cukura dekoriem (mežģīnēm, pērlēm, reljefa rakstiem, figūriņām) var rotāt kāzu galdu, saldumu galdu vai telpu visa vakara garumā. Tām var izvēlēties īpašu goda vietu kāzu svinībās. Tortes dekoru iesakām saskaņot ar līgavas pušķa, kāzu galda, telpas rotājumiem. Cukura ziedus vai veselu izrotātu augšējo tortes stāvu (mākslīgo no putuplasta) var saglabāt kā piemiņu no kāzām pat vairākus gadus. Lai torte izskatītos ” iespaidīga” to var papildināt ar mākslīgo stāvu (apakšējo).

Šīs kūkas līdzinās mākslas darbam, kas prasa vairāku dienu, vai pat nedēļu konditora darba, tāpēc arī cena šīm kūkām ir augstāka. Bet atmiņas saglabājas uz mūžu.

Skatīt attēlus vēl: http://ceputortes.lv/paveiktais/kazu-tortes/

Iepazīties ar piedāvājumu: http://ceputortes.lv/tortes-un-kukas/

Ja vēlaties, lai viss būtu saskanoti, izmantojiet mūsu florista pakalpojumus. Floriste Ilze t. 26371114, e-pasts: floriste.ilze@gmail.com